TRAPEZ ÇİT

Galvanizli boyalı ya da gofrajlı ürünlerin trapez levha olarak formlanmış halidir. 27 / 200 formunda trapez levha üretilmektedir. Malzeme kalınlığı maksimum 1,20 mm´dir. 15.000 mm´ye akdar boy kesim yapılabilmektedir. Formlanmış trapez levha genişlikleri 1.000 mm enden 860 mm; 1.220 mm enden 1.050 mm en olarak üretilmektedir.

Demirtaş şirketi olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Demirtaş çit alanındaki tüm gereksinimlerinizi karşılamak için kurulmuştur. Gerek tel örgü gerek sac uygulaması teknikleriyle her türlü uygulamalar sizlerin adına yapılmaktadır. Bu işlemleri yaparken sizleri her daim mutlu etmek tek gayemizdir. Trapez sac çit üretiminde kullanılan son teknoloji ürünleri sayesinde büyük bir kalite ortaya çıkmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerde herhangi bir sıkıntı ya da kötü durum oluşmamaktadır. Bu trapez saclar uygun koşullarda sağlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Bizlerin büyük önem verdiği bu işlem uzman ekibimiz sayesinde sizlere sunulmaktadır.

Trapez sac çitler uygun bir koşulda üretilirken sizlerin istediği ebatlarda üretimi yapılır. Kalınlığına ya da uzunluğuna sizlerin karar vermesi gerekir. Eğer ekibimize danışırsanız bu işlemler sizler açısından daha iyi olmaktadır. Çünkü yıllarında tecrübeli insanları sizlere her konuda üstün olanaklar sunmak için uğraşmaktadır. Trapez sac çitler inşaatların çevrelerini kapatmak için kullanılır. Ayrıca bu durumda çevrede gerçekleşecek kötü etkileri ortadan kaldırmak ve çevreye hiç zarar vermemek amacıyla kullanılır. Ayrıca ahırların üzerlerinin kapatılması ya da evlerin çatılarının kapatılmasında da trapez sac çit uygulaması kullanılmaktadır.  Trapez sac çit uygulamasının kullanım alanları sadece bu kadarla da sınırlı değildir. Ayrıca çeşitli fabrikalarında üstünün kapatılmasında trapez sac çit kullanılmaktadır.  Trapez sac çit uygulamasında dikkat edilmesi gereken sacların kullanım ömrünün çok uzun olmasıdır. Yaptırdığınız bir sac işlemini sizler yıllar boyunca kullanmayı planlarken yapan bir firma bu işlemi çok elverişsiz bir şekilde yaparak kısa bir zaman dilimi içerisinde sizler için sıkıntılı durumlar ortaya çıkarır. Trapez sac işleminde sacların paslanmaz ve delinmez bir şekilde olmasına önem verilir. Ayrıca anlaşma yaptığınız firmanın yaptığı tüm ürünlerde TSE’ ye uygun olarak yaptığının kontrollerini yapmanızı öneririz.