Galvaniz elektrostatik toz boya kaplı, alüminyum ve dekür profiller ile destekleyen Plastik Ferforjeler dış etkenlere karşı maksimum koruma sağlar.
Plastik Ferforjelerde içerik olarak kullanılan Polietilen hammade -70°c +70°c derece arasında iklim koşullarına dayanıklıdır.
Renginde solma alev alma gibi kesinlikle bi olay olmaz Ürünlerimiz TSE belgelidir, belli şartlar altında dayanıklılık testlerinden geçip müşterilerimize sunulmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

• Park bahçeler
• Yol kenarları
• Siteler
• Villalar
• Sanayi bölgeleri

Plastik ferforje nedir? Nerelerde kullanılır.

Yapımı başlı başına bir sanat olan plastik ferforje standart desen kalıplarıyla üretilir. Birden fazla çeşidi vardır. Farklı renk ve seçenekleri bulunur. Ferforje sanatında ilham alınarak yapılan ürünlerdir. Victorian döneminin esintileri motiflerinde rahatça görülür. Fransa’da doğan ferforje sanatından ilham alınarak üretilen ürünlerdir.

Ferforje demirlerin dövülmesi sonucunda oluşan şekillere verilen isimdir. Kullanım alanları çok çeşitlidir. Günümüzde; bahçelerde, mobilya döşemelerinde, sitelerde, villalarda ve parklarda sıkça tercih edilirler. Ferforje tasarımı ince bir iştir. Plastik ferforjeler arasındaki boşluklar belirli hesaplamalar sonucunda oluşturulurlar. Ayrıca, plastik ferforje dayanıklı ve uzun ömürlü bir ütündür