Görsellik
Sık tel dokusu ve tam bir güvenlik duvarı oluşturan bu sistemde, diğer tarafın rahatça görülebilmesi kontrollü ve vizibilitesi yüksek bir güvenlik sistemi sağlar.

Boyut Elastikiyeti
6 metre yüksekliğe kadar üretilebilen ve benzeri olmayan en gelişmiş panel sistemi. Yükseklik elestikiyeti bir çok projede ihtiyaç duyulan yüksek seviyede güvenliğin sağlanmasında kesin çözüm sunar.

Özel kilit sistemi
Monte esnasında sıkılabilen ancak gevşetilemeyen özel tip civatalama sistemi ile dışarıdan istem dışı müdahelelere kesin çözüm sunar.

Tam Sistem Çözümü
Securifor sistemi için geliştirilen özel tip profil ve kelepçe sistemi yardımı ile uygulanan alanlarda komple bir çözüm sunulmaktadır.

Kullanım Alanı
Yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan; askeri üsler, sınırlar, depo ve antrepolar,enerji santralleri , stratejik önemi olan tesisler ve benzeri alanlar.

Panel Sistemi
Securifor yüksek güvenlik panelçit sistemleri 2519mm standart genişlikte üretilmektedir. Paneller tek parça olarak 6,30metre yüksekliğe kadar imal edilmektedir. 12.7×76.2mm göz aralığında ve 4mm tel çapında üretilebilen Securifor paneller , yapılan testler sonucu diğer panellere göre 40 kata yakın geçiş engelleme oranına sahip profesyonel panel sistemidir.

Kaplama Tekniği
Galvaniz telden üretilen Securifor paneller,özel matlaştırma uygulaması sonrası Polyester esaslı boya ile kaplanarak korozyona karşı son derece dirençli hale getirilir.

Renk Seçenekleri
Securifor siteminin standart rengi RAL 6005 yeşil olup ,tüm RAL renklerin yanısıra sadece Galvaniz veya Zincalu kaplama olarakta sipariş eidlebilmektedir.

Profil ve Bağlantı Sistemi
Bekasecure veya kare montaj kelepçesi yardımıyla Securifor sistemi güvenlikli bir şekilde monte edilebilir. Yüksek seviyedeki güvenlik ihtiyaçlarında özel olarak tasarlanmış olan Bekasecure sistemi tavsiye edilmekle beraber,daha hafif güvenlik ihtiyaçlarında kare kelepçe daha uygun fiyatlı bir çözüm olmaktadır.