Panel çitte öncü kuruluş “Demirtaş Tel Çit Sistemleri”.

“Demirtaş Tel Çit Sistemleri” panel çitlerinizi, hem uzun süre kullanabilirsiniz hem de panel çitlerinizle, mekânlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Panel çit sistemleri modern yapıların vazgeçilmez koruma ürünü olarak tasarlanmıştır.

Panel çitler; fabrikalara, okullara, sitelere ve daha birçok çevre güvenliği gerektiren mekâna kolaylıkla uygulanabilir. Panel çitler, estetik görünümü ile çevresine uyum sağlar ve hava katar. Birçok yükseklikte üretilen panel çitler standart genişliği ve kolay monte edilebilmeyi sağlayan aksesuarlarıyla bir bütün olarak her türlü mekâna uygulanabilir.

Çit sektöründe isteğe ve işlevine göre değişik panel çit malzeme ve uygulama şekilleri bulunmaktadır. Çit sistemleri galvaniz ve PVC kaplamalı olabilir. Bunun yanı sıra panel çitler, jiletli teller, dikenli teller, tel örgüler, panolu çelik hasırlar çit sistemlerinin değişik uygulama şekilleridir. Çitlerin montajında beton veya boru direkler kullanılabilir. Çit ile çevrilmek istenen alanın konumuna, özelliklerine ve isteğe göre değişik çit sistemlerinden seçim yapılabilir.

Single Panel Çit, Canfor Single Panel Çit, Sedafor Single Panel Çit, Canfor Double Panel Çit, Sedafor Double Panel Çit, Double Panel Çitve Dekosedafor Panel Çit olarak çeşitleri bulunan panel çitler;  Özel güvenlik bölgeleri, Spor kompleksleri, Özel Mülk ve araziler, Hava alanları ve okullar gibi mekânlara uygulanabilmektedirler.

Panel çitlerin Profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artmaktadır. Panel çitlerin fiyatları, kullanılacak malzeme seçimine ve işin uğraşı derecesine göre değişiklik göstermektedir.

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına, güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekana kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin popüleritesini arttırmıştır.

Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır.

Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır.

Panel çit profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artmaktadır.

Hali hazırda Şekerpınar’daki fabrikamızda günlük ortalama 500 m2 panel çit üretimi yapmaktayız. Panel çit imalatının her aşaması fabrikamızda yapılmakta olup, uzman uygulama ekibimiz ile de aynı zamanda uygulama hizmeti de vermekteyiz.

Aşağıda panel çit uygulamalarından resimler mevcuttur. Her türlü panel çit ihtiyacınız için bizi hemen arayabilirsiniz.

GÜVENLİK AMAÇLI PANEL ÇİT

  • 2.52 m aralıklarla, sıcak daldırma galvaniz üzerine yeşil ya da istenilen renkte elektrostatik polyester boyalıdır.
  • Dikilen kutu profil dikmelere, istenen yükseklikte sıcak daldırma galvaniz üzeri yeşil yada istenilen renkte elektrostatik polyester boyalı paneller metal klips ile monte  edilecektir. Profil direklerin üst taraflarına görselliği arttırmak amacı ile plastik şapka ilave edilir.

ÇİFT ÇUBUKLU (DOUBLE) PANEL ÇİT

  • Double paneller galvaniz üzerine polyester boya olmak üzere 130 mikron kaplıdır.
  • Douple paneller, boyasız olarak yalnız sıcak daldırma galvaniz olarakta uygulanabilir.
  • İstenilen Ral rengine boyanabilir
  • Standart yüksekliklerimiz 1.03 – 1,43 – 2,03 mt’dir. Dİğer ölçüler proje bazında üretilmektedir.

Panel Çit Ölçüleri

Panel çit 50*250 cm

Panel çit 75*250 cm

Panel çit 100*250 cm

Panel çit 120*250 cm

Panel çit 150*250 cm

Panel çit 200*250 cm

About the author
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit